Köstebekgiller Kırşehir’e Geliyor

7 Aralık 2017

Kırşehir’de çocukların heyecanla ve büyük ilgi ile izledikleri “Köstebekgiller” 10 Aralık Pazar günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde tiyatro severler ile Neşet Ertaş Kültür Merkezinde buluşacak.

Lisanslı maskotların yer alacağı organizesinin Yavuz Tekin öncülüğünde hazırlanan “Köstebekgiller” isimli çocuk oyununa tüm çocuklar ve yetişkinler davet edildi. Çocukların eğlenirken birçok şeyi öğrenecek.
Köstebekgiller, 26 Mart 2012’de TRT Çocuk’ta yayına başlayan gerçek ve animasyon karakterlerin bir arada olduğu, Türkiye’deki ilk dizi projesidir. Anne ve babalarıyla sakin bir hayat yaşayan Boyo, Süslü ve Bebi. Dede, nine, Köstan amca, hafızasını kaybeden Kösteba.  Bu sevimli ve geniş köstebek ailesinin hayatı, yollarının Pelin ve Caner ile kesişmesiyle büyük bir serüvene dönüşüyor. Efsanevi Köstebek diyarı Köstebekya’ya ulaşmaya çalışan kahramanlarımız, önlerine çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken, bir yandan dostluğun ve dayanışmanın önemini kavrıyorlar, diğer yandan aile bağlarının anlamını yeniden keşfediyorlar. Köstebekgiller’in sürprizlerle dolu maceralarının devam edeceği adres 10 Aralık’ta Kırşehir. Kırşehirli tiyatro sevenler ve çocukların büyük ilgisi bekleniyor.
Üç seansta gerçekleştirilecek olan gösteri 10 Aralık Pazar günü 13.00,15.00 ve 17.00 saatlerinde sunulacak.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN