MHP’nin Kaman Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

29 Kasım 2018
MHP’nin Kaman Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Kaman Belediye Başkan Adayı Jeoloji Mühendisi Kenan Elvan Oldu..

MHP KAMAN ŞLÇE BAŞKANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA :

MHP Genel Başkani Sn. Devlet BAHÇELİ beyin tenzipleri MHP il başkanı sn. Arif KILIÇ ve MHP Kaman ilçe başkanimiz sn. Yılmaz UZUNAY ve yönetim kurulu üylerimizin takdirleri ile 31 Mart 2019′ da yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Kaman Belediye Başkan adayımız Jeoloji Mühendisi Kenan ELVAN olmuştur .Teşkilatlarımiza ve Kamanımıza hayirli olmasini diliyoruz. Mevlâm yar ve yardımcımız olsun.

MHP KAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KENAN ELVAN’IN AÇIKLAMASI

”Kamanımızı sevgi, şefkat, kardeşlik, dolu bir ilçe haline getirmek, makama değil gönüllere talip olmak için Genel merkezimiz, İl ve ilce teşkilâtlarımızın ortak kararı ile MHP Kaman Belediye Başkan adayı oldum.Bu kutlu davada bu zamana kadar bize öncülük ve liderlik etmiş Kaman Belediye Başkanımız Sn. Erhan TALU beye yapmış olduğu hizmetler ve bıraktığı birbirinden güzel miraslar için en kalbi duygularımla teşekkür ederim.Devralacağımız bu bayrağı daha ileriye taşıyarak Kamanımıza en iyi şekilde hizmete devam edeceğiz.
Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız.Çıktığımız bu hayırlı yolculukta rabbim yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Gayet güzel olmuş. Erhan bey şimdiye kadar ne yapti kamanda sadece 10 katlı binalar yükseldi
    2 Aralık 2018 08:08

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN