Onur Köksal’dan, Son Günlerde Yapılan Dedikodularla İlgili Yazılı Açıklama

9 Şubat 2019
Onur Köksal’dan, Son Günlerde Yapılan Dedikodularla İlgili Yazılı Açıklama

MHP’nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, son günlerde yapılan dedikodular ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

İŞTE ONUR KÖKSAL’IN YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMA:

”Saygıdeğer Hemşehrilerim…Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bu güne; gittikçe artan ve Allah’ın izniyle artmaya devam edecek olan teveccühünüz, birlikte yönetmeye talip olduğumuz Kırşehir’imizin makus talihini değiştirecek olan projelerimiz, şahsımı en güçlü aday yapmıştır. Son günlerde taraflı haber sitelerinde adaylıktan çekileceğime dair mesnetsiz ve bir o kadar da şuursuz haberler yer almaktadır. Şehrimizin benimsediği, “Bizim Onur” diye bağrına bastığı şahsıma yönelik yapılan bu algı operasyonu hiçbir zaman amacına ulaşmayacaktır. Memleketim evladına sahip çıkacaktır. Siyasetimizi kirletmeden, hemşehrilerimizi ötekileştirmeden, MHP’ye yakışan bir iradeyle yolumuza sonunu kadar devam edeceğimizden zerre kadar şüpheniz olmasın. Saygılarımla…”

YORUMLAR
YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Onur bey, ilk 2 ye giremeyeceğin belli. O yüzden çekil de en azından cumhur ittifakı kazansın.
    11 Şubat 2019 08:43
  • Cekilirseniz bu partiyi bitirir. Sonra ekicioglu ile 1.likte yarisan bir adayin cekilmesi akıl kari olmaz varsın 3. Aday çekilsin başkan...
    9 Şubat 2019 14:30

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN