Selahattin Ekicioğlu’dan Yoğun Katılımlı Açılış

21 Ocak 2019
Selahattin Ekicioğlu’dan Yoğun Katılımlı Açılış

Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicoğlu CHP ve İYİ Parti’nin ortak seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.


CHP ve İYİ Partiden il ve Merkez İlçe Başkanlarının, CHP milletvekili Metin İlhan’ın katılım gösterdiği açılışta, Milletvekili Metin İlhan’ın “Yerelde İYİ Partili dostlarımızla hepinizin istediği Selahattin Ekicioğlu’nu aday gösterdik ve seçimi kazanacağız” şeklindeki sözleri dikkatleri çekerken, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen; “Kendisiyle Ticaret Odasında yıllardır birlikte çalıştık dürüstlüğünden ve çalışkanlığından hiçbir şekilde şüphe duymadığımız arkadaşımız Selahattin Ekicioğlu etrafında kenetlendik ve Allah’ın izni ile bu yarışın kazanan tarafı biz olacağız “dedi.

Genel seçimlerde Kırşehir Milletvekil adayı olan Asaf Kayaoğlu ise konuşmasında , ” Biz bir ittifak yaptık. Ama biz bu ittifakı yaparken ne Türkiye genelinde nede Kırşehir’de partilerimizin çıkarlarını hesap ederken yapmadık. Bu gidişata dur demek için bu ittifakı sağladık.” açıklamasında bulundu.

Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, “Hedefimiz, idealimiz Kırşehir’i daha iyi yerlere getirmektir. Kırşehir’de seçimden önce ve kazandıktan sonra kimseyi kırmadan, üzmeden başarılı olmak istiyoruz. Kavgadan uzak durarak, demokratik bir mücadele ile seçimleri kazanmak istiyoruz. Bizlere destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz, Kırşehir için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğandan Allah razı olsun. Yıllardır birbiriyle kavga edenler, sağ sol davasına kardeşin kardeşle geçinemedigi kavgaları bir çırpıda bitirdi. Şimdi de güya ülkücüyüm diyenlerle HDP ve CHP hep bareber olma zamanı. Şunuda söyleyim oyum MHP ye.
    21 Ocak 2019 22:25

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN