Sporları Çekti Denetime Çıktı

2 Temmuz 2018
Sporları Çekti Denetime Çıktı

Vali İbrahim Akın, Kırşehir’de yapımı devam eden inşaat alanlarını gezerek incelemelerde bulundu.Vali Akın’ın alışagelmişin dışında spor kıyafetleri ile denetim yapması dikkat çekti.

İl Emniyet Müdürlüğü inşaatını gezerek yetkililerden bilgiler alan Vali İbrahim Akın, ardından yapımı yakın zamanda tamamlanıp hizmete açılacak olan erkek yetiştirme yurdunda incelemelerde bulundu.Sosyal Bilimler Lisesi, Cacabey ve Cumhuriyet Ortaokulları, Kırşehir Lisesi ve Bağbaşı Mevkiinde yeni yapılan anaokulu inşaatlarında incelemelerde bulunan Vali Akın, devletin vatandaş hizmetin en iyisini sunmak için yeni hizmet binalarının yapımına önem verdiğini belirtti.

Binalar tamamlandığında vatandaşlara hizmeti en iyi ve en kolay şekilde sunmayı hedeflediklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Okul binaları tamamlandığında ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacaktır. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul binalarına çok önem veriyoruz. Yapımı devam eden kurum ve okul inşaatlarının yakın takipçisiyiz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmeti en iyi şekilde vermek, öğrencilerimizi sağlıklı ve güvenli bir ortamda geleceğe hazırlamaktır” dedi.Akın’a İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan da eşlik etti.

Vali İbrahim Akın daha sonra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile birlikte bazı esnaf ziyaretlerinde de bulundu.Esnaflarla sohbet eden İbrahim Akın piyasa ile ilgili de bilgi aldı.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN