Tarkan’ın Yeni Özel Aracı Kırşehirliden

6 Mayıs 2019
Tarkan’ın Yeni Özel Aracı Kırşehirliden

Ertex Otomotiv Ünlü sanatçı Tarkan için yeni bir VIP minibüs tasarladı.

Armas Termal Resort Otelinin kurucusu Ercan Malkoç’un başında bulunduğu Ertex Otomotiv Megastar Tarkan için yeni bir VIP minibüs tasarladı.Tarkan’ın konser ve özel program seyahatlerinde daha konforlu bir seyahat gerçekleştirebilmesi için tasarlanan minibüste yok yok…

YÜZDE YÜZ EL İŞÇİLİĞİ
Ultra lüks özellikleri dikkat çeken minibüs; 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildi. Ultra lüks VIP minibüs’ün yapımı ortalama 6 ay sürdü. Otomobilin en dikkat çekici özelliği ise içerisinde çok özel bir ses sisteminin bulunması.

Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Ses Sistemine Sahip

Minibüsün en dikkat çekici özelliği ise, çok özel bir ses sisteminin olması. Almanya’dan getirtilen ses mühendisleri tarafından, tamamen Tarkan’ın istekleri doğrultusunda araca özel ses sistemi tasarlandı.

Ertex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Malkoç Tarkan İle Böyle Poz Verdi

Sesli Komutla Çalışıyor

Dubai Kralı, Özbekistan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı, Mustafa Koç, Van Damme, Sezen Aksu, gibi birçok iş insanına, ünlü sanatçı ve siyasetçiye VIP araç tasarlayan Ertex Otomotiv, son olarak TAİ iş birliği ile Türkiye’nin ilk sivil VIP helikopterini üretmişti. VIP araç ihracatındaki liderliği ile de dikkate çeken Ertex Otomotiv, tasarladığı her 2 araçtan birini yurt dışına ihraç ederek Döviz girdisi sağlıyor. Türkiye’de kendi sektöründe ilklerin öncüsü olan Ertex, son olarak Megastar Tarkan’a ultra süper lux minibüs dizayn etti. Araçta yok yok; 4 boyutlu sinema ve ses sistemi, sesli komut sistemine kadar bir arabaya konulacak her şey aracın içinde.

Minibüste bulunan diğer özellikler ise; masajlı, ısıtmalı, soğutmalı, ayak dinlendirmeli koltuklar, özel kişiselleştirilmiş oturma düzeni, buzdolabı, masa, kendisine özel iklimlendirme sistemi, kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemi, mücevher kutusu, sıcak ve soğuk muhafaza edilebilen şişelik sistemi.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN