Türkiye’nin Gündemine Oturan O Gazeteci Kırşehirli Çıktı

1 Haziran 2018

Kırşehir’de düzenlenen mitingde Muharrem İnce’nin kaynak gösterdiği gazeteci Nasuhi Güngör Kırşehirli çıktı.Güngör, onlarca baskı yapan kitabı için “Hiçbir bilgiye ve belgeye dayalı değildi” demişti.

Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen’le görüştü” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yalanlanan ve tazminat davası açılan Muharrem İnce Kırşehir’deki mitinginde Erdoğan’a yakın isimlerden olan TRT eski Haber Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör’ün kaleme aldığı “Yenilikçi Hareket” isimli kitapta yer alan; 2000 yılında Erdoğan ile Fethullah Gülen’in görüştüğünün detaylarının olduğu bölümü okudu.Türkiye Nasuhi Güngör’ü konuşmaya başladı.Sosyal Medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Güngör ise kendi kaleme aldığı kitabındaki iddiaların asılsız olduğunu savunmuştu.

KIRŞEHİRLİ ÇIKTI

Türkiye’nin gündemine oturan Nasuhi Güngör , 1968 yılında Kırşehir/Mucur’da doğdu. Ankara Üniversitesi SBF Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir, haber müdürü ve köşe yazarı olarak görev yaptı.Milli Gazete ve Gerçek Hayat Dergisi’nde yazılar yazdı. 2009 seçimlerine kadar Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz’ın danışmanlığını ve seçim kampanyasını yönetti.Star Gazetesi’nde köşe yazarlığı ardın da TRT Haber Dairesi Başkanlığı yaptı.Nasuhi Güngör Ankara’da Konsey Araştırma şirketinin başkanı olarak görevini sürdürüyor.Evli ve iki çocuk babası olan Güngör’ün “İpin Ucundakiler” ve “Yenilikçi Hareket” adında kitapları bulunuyor.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN