Vatandaş Metin İlhan’a Böyle Destek Verdi, ”Sen Bizim İkinci Mehmet Ali Altın’ımızsın”

14 Haziran 2018
Vatandaş Metin İlhan’a Böyle Destek Verdi, ”Sen Bizim İkinci Mehmet Ali Altın’ımızsın”

CHP Kırşehir Milletvekili adayı Metin İlhan’ı gören vatandaş yanına gelerek ” Sen bizim ikinci Mehmet Ali Atın’ımızsın” diyerek destek oldu.

24 Haziran seçimleri öncesinde Kırşehir Milletvekili adaylarından Dr. Metin İlhan da seçim çalışmalarına devam ediyor.CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ile birlikte Sanayi esnafını ziyaret eden Dr. Metin İlhan hastaneden tanıdıkları Metin İlhan’ın vekil adayı olmasından memnuniyet duyduklarını ve destek verdiklerini belirtirken , şikayetlerini de dile getirdiler.

İşlerin yoğun olması gereken dönemde büyük durgunluk yaşadıklarını belirten esnaflar , ”Piyasada inanılmaz bir nakit problemi var , işlerimiz çok durgun…Yaptığımız birçok işin parasına alamıyoruz.Bu yetmezmiş gibi peş peşe sağanak yağışlar neticesinde birçok iş yerimizi su bastı.Alt yapısal sıkıntılarımız var.İnşallah vekil olduğunuzda bizim sıkıntılarımız da çözülür.Sadece Sanayi değil çarşı esnafı da aynı sıkıntıları yaşıyor.” şikayet ve taleplerini Metin İlhan’a ilettiler.

BİZİM İKİNCİ MEHMET ALİ ATIN’IMIZSIN

Kırşehir’de altın kalpli doktor olarak bilinen hatta Büyük Ozan Neşet Ertaş’ın da kendisi için Türkü bestelediği merhum Kırşehir eski Milletvekili Mehmet Ali Altın’a atıfta bulunan bir vatandaş Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan’ın yanına gelerek , ”Şimdiye kadar hastaneye giden hiç kimseyi boş çevirdiğini görmedim.Bize kapısı her zaman açık olmuştur.Bugüne kadar CHP’ye oy vermiş bir kul değilim ama senin şahsiyetin benim için partiden önde gelir.Sen bizim ikinci Mehmet Ali Altın’ımızsın.İnşaallah seçilirsin” diyerek Dr. Metin İlhan’a destek oldu.

 

 

YORUMLAR
Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN