Yaşar Bahçeci İstediği Oyu Açıkladı

5 Şubat 2019
Yaşar Bahçeci İstediği Oyu Açıkladı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , 31 mart’ta yapılacak yerel seçimleri için ”%60 ile seçin alamayacağımız yatırım yok” açıklamasında bulundu.

Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapılan program ile 41 vizyon projesini açıklayan Yaşar Bahçeci burada yaptığı konuşmada seçim ve gündem ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

10 YILDA 830 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK

Görev süresi içerisinde 100’e yakın proje gerçekleştirdiklerini ve 830 Milyon harcadıklarını belirten Bahçeci, ”
Geçen sene 40 tane proje ile çıktık yola çıktık bunun 27 tanesini hayata geçirdik. Bir kısmının inşaatı devam ediyor. Bir kısmı bu döneme sarktı. Ondan önceki dönemde 13 tane proje ile yola çıkmıştık. Geçen dönem 40 proje ile çıktık ama 52 proje gerçekleştirdik. On yılda toplam 100’e yakın proje gerçekleştirdik. Particilik , pırtıcılık değil, siyaset değil, tek derdimiz var şehrimize hizmetler bırakmak. ”H

Biz sevgi ve muhabbeti yayalım. Hoş görüyü yayalım

Birbirinize düşmanlık üretmeyelim. Biz sevgi ve muhabbeti yayalım. Hoş görüyü yayalım. Birbirimize sahip çıkalım diyen Başkan Bahçeci, Mevkiler için, makamlar için, dedikodu iftira yapmayalım. Her şeyimizle fedakârlık ettik. Ailemizden fedakârlık yaptık. Özel hayatımızdan fedakârlık yaptık. Sağlığımızdan fedakârlık yaptık. Kırşehir’in geleceğinden asla fedakârlık yapmadık.   Bırakın kişileri, bırakın dedikoduları onları başkaları onlarla uğraşsın.  Bizim derdimiz eğer memleketimiz ise Kırşehir’e seven herkese sesleniyorum gelin bu hizmetlerde sizinde katkınız olsun. İki ay boyunca şehrimin bütün sokaklarında, bütün iş yerlerinde bu projeler konuşulsun.  Kırşehir’in gelecek vizyonu konuşulsun. 

On Yılda 830. 000.000 TL yatırım yaptık.

31 Martta belediye başkanını seçileceğini, hükümet seçilmeyeceğine değinen Başkan Bahçeci ,   ”On yıldır yaptığımız işlerle kendimizi ispat etmedikmi.  Çarşıya çıktığım da , sokaklara indiğimde , mahallelere gittiğimde hiç kimse bize ”ne yüzle geldin ?” , ”ne hizmet ettin de geldin” diyor mu çok şükür diyemiyor. ”Halkın arasında olmadın, seçim geldi , geldin” diyebiliyor mu diyemiyor. Hep halkın içinde olduk. Düğünlerde olduk, cenazelerde olduk, esnafımızın yanında olduk. Kapımız her zaman açık oldu. Türkiye’nin en kolay ulaşılan  belediye başkanı  olarak övünüyorum.On yılda bir tane yolsuzluk dosyamız yok.  Biz Kırşehir’in her kuruşunu kullanırken heba etmeden , yolsuza , hırsıza fırsat vermeden , rüşvete asla geçit vermeden bu işleri yaptık. 

Gençliğimi Kırşehir’e verdim helali hoş olsun

26 yaşından beri koşturuyorum diyen Bahçeci, ”  17 yılımı Kırşehir’e verdim. Gençliğimi Kırşehir’e verdim helali hoş olsun.  Eserler bıraktık şehrime.  Allah’ ın izni ile yine seçileceğiz. Bir sıkıntı görmüyoruz.  Ben  diyorum ki   % 60 ile bizi seçin Ankara’dan alamayacağımız hiçbir yatırım yok.  Göğsüm gere gere yatırım takip edeyim. Cumhurbaşkanıma gidip 10 yıldır bu emanete sahip çıktık.  Kırşehir emanete sahip çıktı şimdi rekor bir oyla bizi tekrar seçti.  Bizde istiyoruz ki Kırşehir’e sahip çıkalım.

Petlas’tan Sonra En Büyük İkinci Fabrika Kırşehir Belediyesi’dir

İki ay boyunca koşturacak 31 Martta yeni bir başlangıç yapacağız. On yıl önce 650 kişi ile aldığımız belediye bugün 1300 kişi. Projeleri yaptığımızda 2000’e  çıkacak. Petlas tan sonra ikinci fabrika Kırşehir Belediyesi.  On yıldır bu kardeşiniz  çalışanının maaşını bir ay bile geciktirmedi.  Ailemizi daha da büyüteceğiz ve şehrimizi güzelleştireceğiz. ” açıklamalarında bulundu.

İŞTE YAŞAR BAHÇECİ’NİN 41 PROJESİ

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN